KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10515118
nr 1051 5118
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Akvarell, Jan Lundquist, Skeppsbron, signerad, 29x42
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:13:52
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist